Odpověď na příspěvek: Re: NOT IN MY NAME & co je císařovo, císaři!

Od: Anonym: Anna Glacová194.228.169.--- )
Kdy: 17. 01. 2012 23:03
Předmět: Re: NOT IN MY NAME & co je císařovo, císaři!

No, když jsem poprvé viděla tu modrou s hvězdami na ústředním webu, tak mi jaksi zaskočilo. Ale pak jsem si řekla, že to může být začátek nějaké diskuse, jestli se k těm věcem má zaujímat stanovisko, či ne, případně jaké. Poněvadž jsem pro světový mír, pokud si ČR vybrala vstup do EU a nestačil jí jen společný hospodářský prostor atd. - a pokud EU k tomu míru napomáhá, byť za strašné prachy, tak ať se dělá mír, i když je to takový značně luxusní mír. Válka je vždy dražší. To bych z Jiříka z Poděbrad brala a pokud se na tom míru, který je ve zprávě obsažen evangelíci shodnou, nechť se vyjádří té myšlence podpora. V ostatních věcech mi ale připadá nadbytečné EU přesvědčovat, že evangelíci vyjadřují EU celkově podporu, protože si myslím, že někteří lidé vstup do EU z různých důvodů ani neschvalovali nebo jsou z následného vývoje znepokojeni a církev by jim možná mohla přinášet útěchu, která s politickou situací až tak nesouvisí než ty lidi odrazovat určitým konkrétním politickým názorem, který možná k našim úkolům v dnešní době až tolik nenáleží.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód