Odpověď na příspěvek: Re: Nauka o stvoření jako hlavní problém církve?

Od: Uživatel Evangnetu Jakub Dvořák <>
Kdy: 05. 01. 2009 16:59
Předmět: Re: Nauka o stvoření jako hlavní problém církve?

Je dobře, bratře Dospivo, že jste si vědom spousty věcí, o kterých mluvíte, které by však asi patřily do jiné tématické větve. Takových už ale na Evangetu bylo, a vždy končily neuvěřitelným marasmem nadávek a vzájemného shazování. Já už bych to znovu neotevíral.
Nemohu říct, že bych se podepsal pod vše, co zde uvádíte, ale v mnohém jistě pravdu máte, nebo jsou to alespoň dobrá východiska pro další debatu a úvahy. Stručně však mohu říct, že vaše premisy jsou mi blízké. Co mi nesedne, až přílišně vševědná učesanost Vašich názorů. Ale člověk si musí stanovovat určité teze (také to tak dělám) a musí být připraven na jejich úpravy a opravy v příštím kole debat (i to bych rád dělal). Tak ať se Vám to daří, jen tak dál!