Odpověď na příspěvek: Re: Je co slavit?

Od: Anonym: Jiří Hoblík <> ( ---.addr.cabelmedia.cz )
Kdy: 21. 11. 2008 10:41
Předmět: Re: Je co slavit?

Milý Jirko, díky za reakci. Ale mohu tě ubezpečit, že kategorie "trpkost" je mi cizí. Zajímají mne výpovědi a argumenty (např. aby bylo komu co sdělit) - a s jejich pomocí důležitější věci. A se sebou jsem natolik srovnán, že mohu na sebe klidně kašlat a nevtlačovat do něčeho psychické stavy - tam jádro pudla rozhodně není, natožpak abych je nějak "objektivizoval". Jen nemíním mluvit o "krizi církve", jako bych objevoval USA. Samozřejmě od církve nelze čekat dokonalost, nýbrž jen cestu k dokonalosti. A neboj se, radost ti neberu, spíš ti držím palce.