Odpověď na příspěvek: Re: Ptákovina

Od: Anonym: Miki Erdinger <> ( 82.119.250.--- )
Kdy: 18. 04. 2007 11:52
Předmět: Re: Ptákovina

Milý Petře, přestože nejsem zastánce změny názvu Bratrstva - především z nostalgicko-historických důvodů a taky nevidím důvod, proč ho měnit (obsah mi přijde dostatečně motivační ke čtení), musím s tebou nesouhlasit a trochu se zastat Radima Žárského. Jeho práci s mládeží nelze srovnávat s metodami "Juchelkova gangu". Radim (nechi mluvit za něj, jde o moje vnímání) pouze reaguje na potřeby mladých lidí. Používá v jiných státech a křesťasnkých organizacích osvědčených metod, jak zaujmout lidi, pro které je křesťasnství buď neznámé, nebo jim nesedí "typické kostelové prostředí". Paradoxně tyto pro tebe "paskvilní metody" mladé lidi do našich kostelů přivádějí.
Jsem rád, že v naší církvi jsou lidé jako je Radim Žárský, kterí dokáží vnímat potřeby mladých lidí a nabídnout jim zajímavé možnosti, které naše církev má. Prípadně doplňjí nabídku naší církve o další metody.
A ještě ke jménu časopisu. Bratrstvo vnímám jako časopis pro členy evangelické mládeže a její příznivce, ne jako evangelizační nástroj pro širokou veřejnost. Proto nevidím důvod hledat "super název", který zaujme kolemjdoucí na stáncích Kalichu…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód