Odpověď na příspěvek: Re: Ptákovina

Od: Anonym: Hana Burešová---.blue4.cz )
Kdy: 12. 04. 2007 18:00
Předmět: Re: Ptákovina

Asi jsem první, ale já bych změnu názvu uvítala. V podstatě ze stejných důvodů, z jakých ji vy odmítáte. Bratrstvo mi totiž zní jako nějaký uzavřený elitářský spolek (ono tak naše ČCE leckdy působí). Co zevnitř působí jako výborná sebeironie, zvenku může vyvolat opačný dojem. Ještě o něco víc bych ale byla pro změnu obsahu. Je-li to pro teenagery, měli by tam být dost jiná témata (např. vztahy s druhým pohlavím, sex) a hodně jinak podaná. Autoři, většinou starší než čtenáři, by se měli smířit s tím, že se budou kapku opakovat a možná nebudou psát o věcech, které pálí je. Jako vůbec nejrozumnější se mi jeví sloučit mraky církevního tisku do jednoho či dvou pořádných časopisu. Vždyť Protestant, Český bratr a Kostnické jiskry míří v podstatě na stejného čtenáře. Mnohde navíc najdeme velmi podobné rubriky (např.HUTNĚ-CHUTNĚ X STRUČNĚ-JASNĚ). Úroveň všech časopisů značně kolísá. I úroveň jednotlivých článků není stejně vysoká. Napřeme tedy své síly do jednoho pořádného časopisu, ať si všichni dobře počteme!

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód