Odpověď na příspěvek: Re: poznamka po carou

Od: Uživatel Evangnetu Martin Soběslavský <>
Kdy: 23. 12. 2006 17:07
Předmět: Re: poznamka po carou

Slečno (paní?),
rád bych si dovolil drobně okomentovat Vaši reakci na příspěvek mého bratra. Není mi úplně zřejmé, z čeho soudíte, že neumí zformulovat souvětí. K této diskusi přispěl dvěma, uznávám, poměrně osobitými příspěvky:
1) toz toto je neskutecne chujska debata…
2) Haleluja, toto plne rozvadi me myslenky onoho strucneho: mimoradne chujska debata :-)
Věcně s nimi lze jistě nesouhlasit, ale z hlediska formálního jsou korektní. Jistě Vám není třeba zdůrazňovat, že v druhém případě se jedná o korektně postavené souvětí. Nepřekvapuje mě to, vzhledem k tomu, že bratr o kterém soudíte (vite?), že je mlád v současné době ve svých 27 letech dokončuje druhou vysokou školu humanitního směru. Jednou z nich byla ETF UK, jejíž absolvování mu snad dává možnost nahlédnout diskutovaný problém dostatečně erudovaně a vyjádřit svůj názor na věc. Není nic snazšího, než pak s jeho názorem polemizovat, ale VĚCNĚ!
Ve Vašem příspěvku jsou dvě hrubé gramatické chyby. Mám pocit, že jste svoji neschopnost formulovat souvětí promítla podvědomě do útoku na Honzu.
S pozdravem Martin Soběslavský
P.S. Zřejmě skutečně nemáte nic proti sprostým slovům, protože nic o tom, že debata vede do prdele jsem v bratrových příspěvcích nezaznamenal. Ale žádnou myšlenku, po které voláte, jsem ve Vašem přispěvku nenašel.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód