Akce pro mládež

2. 3. — 15. 6. PEDAGOG VOLNÉHO ČASU kvalifikační kurz - soboty VOŠ Jabok, Salmovská 8, Praha 2
8. 3. — 24. 5. ASISTENT PEDAGOGA kvalifikační kurz - pátky VOŠ Jabok, Salmovská 8, Praha 2
18. — 21. 4. Zastav se na chvíli…buď s Bohem, Velikonoce Velké Hamry 45
21. 4. Vstal z mrtvých Spasitel (bohoslužby dne vzkříšení Kostel Milíče z Kroměříže, Donovalská 2331/53, Praha - Chodov
26. — 28. 4. Brigáda v táboře JAK Bělči Běleč nad Orlicí
5. 5. Posvícení v Podhradí Podhradí u Aše
10. — 12. 5. Jarní školka mládeže Silůvky
10. — 12. 5. Jarní brigáda Herlíkovice Herlíkovice
12. 5. Férový kafe Horní Dubenky
17. — 19. 5. Výprava do botanické zahrady v Bečově nad Teplou Bečov nad Teplou
24. 5. Noc kostelů - Přeštice Přeštice - evangelický sbor
31. 5. — 2. 6. Sborový pobyt v Horšovském Týně Horšovský Týn
31. 5. — 2. 6. Workshop s Tomášem Najbrtem Rokycany, evangelická fara
1. 6. Chlebovomáslové slavnosti Záhoří na Vlčí hoře u Černošína
1. — 2. 6. Workshop, koncert a bohoslužby s Tomášem Najbrtem Rokycany, Plzeň – Západní sbor, Chrást
2. 6. Seniorátní neděle Vanovice
2. 6. Seniorátní neděle (brněnský s.) Vanovice
8. 6. Kdo jsou Romové - základy pro sociální pracovníky VOŠ Jabok, Salmovská 8, Praha 2
9. 6. Seniorátní setkání pěveckých sborů Chodov
14. — 16. 6. Seniorátní dny křesťanské rodiny Domaslav u Konstantinových Lázní
14. — 16. 6. Pobyt konfirmandů a mládeže Zhořec
15. 6. Youtuber Workshop Praha, Jungmannova 9
21. — 22. 6. Večer chval a deskoherní noc Přeštice
24. — 30. 6. Česko - německý řemeslný workcamp + seminář Horský domov Herlíkovice / Kunzárna
29. 6. — 6. 7. Integrovaný rodinný pobyt (RPP 1) Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí
29. 6. — 13. 7. Lesní brigáda Kunvald
6. — 13. 7. Rodinný pobyt s dětmi s postižením (RPP 2) Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí
7. 7. Ekumenická bohoslužba u Prokopa Lestkov
7. — 14. 7. Kemp mládeže pod jednou střechou 2019 Strmilov
13. — 20. 7. Česko-německo-švýcarské setkání mládeže 15-20let Německo- Bodensee - Konstanz
14. — 21. 7. Letní tábor pro větší děti Habartice u Klatov
19. — 28. 7. Bigbítový kurz Křížlice
27. 7. — 3. 8. Církev živě Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí
4. — 10. 8. Letní týden německo - české mládeže na Slapské pře Slapská přehrada, areál u Hejzlarových na samotě v Čími č.p. 69
5. — 9. 8. Voda pro mladší mládež Přeštice
10. — 16. 8. Vztahy na úrovni? (Kurz pro dívky) Hradiště u Nasavrk
10. — 17. 8. Rodinný pobyt s dětmi s postižením (RPP 3) Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí
22. — 25. 8. UNITED - multižánrový křesťanský festival Vsetín
25. 8. Setkání reemigrantů Trpísty
25. — 29. 8. Biblická dílna Čím
25. — 31. 8. LeSeM - Letní setkání mladých Blažkov
25. — 31. 8. Křídla aneb tělo i duch Hradiště u Nasavrk
1. 9. Varhanní koncert Hranice u Aše
8. 9. Sborový den s hostem Kynšperk
13. — 15. 9. Výprava pro děti Přeštice
14. 9. Slavnost na hoře Bzí Bzí u Blovic
15. 9. Sborový den Černošín
20. — 21. 9. Večer chval a deskoherní noc Přeštice
21. 9. SOMcup ve volejbale
22. 9. Dožínky Chrást
4. — 6. 10. Sjezd (nejen) evangelické mládeže, Open Space Nové Město na Moravě
6. 10. Slavnostní otevření kostela v Chebu Cheb
12. 10. Konference pro ženy Kynšperk
18. — 19. 10. Večer chval a akce pro mládež Přeštice
18. — 20. 10. Podzimní školka mládeže
15. — 17. 11. Konfivíkend
22. — 23. 11. Večer chval a deskoherní noc Přeštice
30. 11. Seniorátní konference Brno
6. — 7. 12. Večer chval a akce pro mládež Přeštice
8. 12. Adventní zpívání Sokolov
15. 12. Adventní koncert Stříbro
24. 12. Půlnoční Sokolov
24. 12. Půlnoční Kynšperk

Kalendář

Náhled: den | týden | 10 dní | měsíc
(M)
Po
Út
St
Čt
So
Ne
(T)
(14)
(15)
(16)
(17)
(18)
« - rok
+ rok »

Nejbližší akce

Přírůstky Evangnetického kalendáře