Nový redakční systém na Evangnetu

Správci Evangnetu <>
(7.7.2005, rubrika: Novinky na Evangnetu)

Evangnet má nyní nový redakční systém: už to nejsou jen krátké aktuality jako dříve, ale plnohodnotné články. Výhodou je také, že nyní mohou články přidávat též registrovaní uživatelé Evangnetu.

V současné době rozjíždíme na Evangnetu nový systém na zadávání a správu článků. Články jsou nově rozděleny do rubrik, a pokud jsou delší, mohou být zobrazeny každý na své stránce. Díky tomu je možné, aby se zde do budoucna objevovaly nejen krátká oznámení, ale též plnohodnotné články na nejrůznější témata.

Nejdůležitější změny se odehrály pod povrchem: ve způsobu, jakým se články zadávají. Došlo k rozdělení rolí na autory a editory. Proto je možné nechat uživatele Evangnetu, aby si články mohli sami zadat bez nebezpečí zneužití. V první fázi jsme propůjčili právo přidávat články do rubriky oznámení všem církevním subjektům a spřáteleným institucím.

Pokud jste registrovaným uživatelem Evangnetu a patříte do jedné z těchto skupin, pak se vám po zalogování objeví v menu položka "Redakce", kde najdete formulář pro přidávání článků. Více o tom, jak články zadávat je možné se dozvědět v "Otázkách", v sekci "Redakce" (zobrazí se ale jen po zalogování!).

V další fázi bychom rádi na Evangetu vytvořili jakýsi magazín, s články o aktuálním dění v církvi i mimo ní, o teologických tématech a podobně. Pokud byste měli zájem pro Evangnet psát, nebo jinak pomoci, kontaktujte nás, prosím, na emailu spravci @ evangnet.cz.

• 5 komentářů
  • Autor: Správci Evangnetu